Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kerdesem az lenne, hogy...

Hannibal88 kérdése:

A kerdesem az lenne, hogy kezdo sofor vagyok. (200km levezetve) Kicsit felve ulok autoba, ha pedig valamit benazok akkor hibak sorat kovetem el. Ilyen a meredeken elindulas. Mit tegyek hogy lekuzdjem ezeket? Eletem alma volt hogy vezessek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen volt ilyen, ha ült mellettem valaki tuti hogy bénáztam. Egyszer lefullasztottam és utána már olyan voltam mint aki életébe nem ült autóba, se váltás se kanyarodás semmi. Nekem magától elmúlt. Nem volt ösztönös természetes reakció, úgy ültem a volán mögé hogy "tankönyv" szerint akartam csinálni. hogy ezt így "olvastam" így kell - nem szó szerint olvastam csak próbálom érzékeltetni. Aztán egy idő után ösztönössé vált "kikapcsolt" a feszengő nagyon koncentrálni akaró hozzáállásom és kész. hány éves vagy?
2015. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenki így kezdte, csak nem beszél róla. ki előbb, ki később lett versenyző..

először is ragassz fel két-négy T betűt a kocsira..ez eleve megvéd a dudálásoktól..

vagy vegyél egy automata szuzukit, az életbe nem fog lefulladni, csak a közlekedésre kell figyelned..


na? milyen ötlet?(szerintem kiváló)

a feleségem csak automatával képes vezetni, de azzal baromi jól.

2015. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én úgy 80-100 km után jöttem rá, hogy nem megy, félek, állandóan lefulladok és utána hibát hibára halmozok.

Felhívtam az oktatómat, és beült mellém 1 órára. Mentünk városban, tanpályán, rengeteget segített, azóta teljes nyugalommal ülök kocsiba. 2 hónapja van jogsim, de amióta mentünk saját kocsival is az oktatóval, egyáltalán nem okoz gondot A-ból B-be elmenni, ovis korú gyerekkel sem a hátam mögött.


Szerintem nagyon megéri! Ha kicsit is bizonytalan az ember, rengeteget tud segíteni az oktató akár csak 1 óra alatt is. Nekem azóta semmi gondom.

Sokkal kevesebbszer fulladok le, könnyedebben váltok, jobban érzem a saját kocsi méreteit is.

2015. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, igen, tényleg a T-betű! kell, jó, tényleg! oktató is javasolta, semmi hátrányát nem vettem még észre, hogy kint van (mágneses... ha párom megy a kocsival, simán leszedi és bedobja a csomagtartóba)
2015. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!