Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ötleteket várok! Renault...

Eloljaro kérdése:

Ötleteket várok! Renault twingo 2005 1.2 benzin nem megy egy henger! Kompresszió van, szikra van, gyertya új, benzin van és levegőt is kap csak kb 2500 3000 fordulaton kezd kb 80 % osan dolgozni mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hengerenkénti befecskendezös? Ha igen akkor elektronikus?

Ha igen akkor vagy a befecskendezöszelep rendetlenkedhet, vagy a kimenet ammi vezérli.

2015. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HHibát ki kell olvastatni az a elggyorsabb, ha minden gaz kiirja konkrétan mi a gond, onnan meg egyenes az út a emgoldáshoz.
2015. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hengerenkénti és ki van olvasva azt irja a károsanyag kibocsájtó szenzor szakadt de ezért nem csinálhatja ezt!!!
2015. júl. 7. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Akkor elöször járj utána a szenzornak, ha az ok, akkor befecskendezüszelep lesz. Nekem egy öregebb göp csinálta csak fordítva, ha gázt adtam akkor hagyott ki. Az Mechanikus Injektor Volt. Egy elektronikus csinálhatja ezt kábel hiba miatt, gyertya biba miatt is (bár ilyent ritkán láttam), ilyenkor levegön szikrázik, bent nyomáson már nem annyira. Vannak olyan autók is amik gázadásra emelik a gyújtófeszt. De ezt kizárnám, mert azok akkor bolondulnak meg amikor gázt adunk és az esetleges rosz szigetelésü kábelen áthúz a szikra. (ja igen, kábelprobléma is lehet, mind gyújtás mind befecskendezörészröl.
2015. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" de ezért nem csinálhatja ezt!!!"

Én nem lennék biztos benne...

És tudod melyik henger nem megy? Mert akkor ott kell körülnézni.

2015. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!