Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a 120-as skodámnak,...

Mi a baja a 120-as skodámnak, ha zakatolva megy és alíg van benne erő? Megnéztem a gyertyákat, kormosak voltak az egyik meg nedves volt? Kicseréltem a gyújtókábeleket, de semmi javulás. Ezt mi okozza?

Figyelt kérdés

Ez azzal kezdődött, hogy kb 80-90-nél egy idő után elkezdett rángatni és torpanni ez volt kb fél éve. Tegnak autóztam vele kb 20-30 kilómétert az egész autó gyengén ment, a kasztni rezonált, a motor hangja olyan volt mint a "hoffer traktor". Üresben a gázzal játszva nem pörög ki, olyan is volt majdnem leállt, nagyon nehezen akart gyorsulni, a kipufogóból fekete füst jött ki.

Ez egy 86-os évjáratú skoda, akivel beszéltem hogy a jelenség az mitől van, nekem mondták hogy a trafója melegszik és nem tudja úgy leadni a szikrát. Ez volt az amikor fél éve kezdődött az egész kálvária amikor 80-90-nél torpant az autó, én gyújtáskihagyásra tippelek az interneten utánaolvasva ezeknek a rendellenességeknek.



2015. júl. 5. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
hát nem tudom , én esetleg azt mondanám nem megy az összes henger
2015. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én meg azt mondanám első körben, hogy megszakítót kell kipucolni, beállítani. ha attól nem javul meg, akkor az elosztófedelet is megnézném, szikrát is néznék, utoljára a trafó. amikor nekem volt skodám, mindig a megszakító csinálta a fesztivált, egyszer meg a trafó ment tönkre(kicsi szikrát adott), de akkor el sem indult.
2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!