Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 120 ezerért lehet olyan autót...

120 ezerért lehet olyan autót venni ami futárkodásra alkalmas?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzem lenne autóra, az átírást más fizetné, és lehet még adnának pár tízezret, de nem erre hajazok, így csak azt veszem számításba ami biztos.(családtag nevére íratnám, 40 éve balesetmentesen vezet, így nem lenne magas a biztosítás)

Ennyi pénzből tudom,hogy nem fogok egy csodát venni, és lesz is baja, de jó lenne ha az első fizetésig bírná.

Nem a Balatonra mennék le vele, hanem tényleg csak helyben, egy 30-40 km-es körzetben rohangálnék vele, nem sajnálnám.

Csak a lényeg,hogy menjen, kopoghat,zöröghet, kínlódhat, ez tényleg csak eszköznek kéne.


2015. júl. 8. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet venni.
2015. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem marutim van az is ennyi körül lehet. nincs vele baj
2015. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy Maruti, vagy régi Panda belefér.
2015. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg régi Clio?
2015. júl. 8. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
esetleg használtautó.hu?
2015. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
120 ezerért leginkább olyat vegyél, amin van még legalább 1 év műszaki. Onnantól kezdve bármi jó lehet, de azért ha választhatsz régi Swift vagy egy Clio között, biztos, hogy a Swiftet választ. Felteszem, a későbbiekben sem szeretnél sokat költeni az autóra, így fontos, hogy olcsó legyen hozzá az alkatrész is. Szóval az én tippem a Swift.
2015. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy forintot sem akarok rákölteni amíg megy.
2015. júl. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!