Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok, amikor kocsit vezettek...

Csajok, amikor kocsit vezettek magassarkúban ugyanúgy tudtok benne vezetni mint laposban vagy sportcipőben?

Figyelt kérdés
Nem szokott nehézséget okozni a magassarkú , nem akadályoz a pedálok nyomkodásában , érzitek benne a pedálokat ???
2015. júl. 8. 17:42
 1/3 anonim válasza:
100%

Én ha magassarkúban vagy papucsban vagyok, akkor leveszem amíg vezetek és inkább mezítláb vagyok. Borzasztóan zavar már az egészen pici sarok is, vagy ha csúszkál a lábam a papucsban. Nem érzem biztonságosnak.


Ellenpélda: ismerősöm nemhogy járni, de vezetni sem tud ha nincs rajta a 15 centis tűsarkú. Elég vicces, ki van kopva a szőnyeg a sarok helyén :)


19L

2015. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bar csaj mar regen nem vagyok (35+), tini korom ota vezetek, az utobbi 10+ evben automatakat es a munkam miatt tusarkuban jarok mindig es eddig sosem okozott gondot.

Termeszetesen ugyanugy erzem a pedalt a tusarkuban mint a sporcipoben. A sarok nem valtoztat az erzesen. Sot. Kenyelmesebb, mert a magas sarok megemeli a bokamat es konnyebb a labam a pedalok felett tartani.

Csak olyan tusarkuban tudok vezetni ami zart, vagyis fogja a bokamat.

Magastalpu papucs vagy nyari szandal ami nem tartja a bokamat veszelyes, mert a labam csuszkalhat a cipoben.


Kuplungos autot nem tudnek valoszinu tusarkuban mert a kuplung lenyomasnal elakadhatna a sarok, bar nem tudom, nem probaltam meg valtos autot tusarkuban vezetni.

2015. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gaz/fek nyomasban nem alad sarok, kuplungban sem. Nekem a cipom hatulja es/vagy sarok hatulja kopik...
2015. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!