Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gyorsult le egy régi...

Miért gyorsult le egy régi Yamaha R1, ha az én 2005-os R6-om papíron ugyanúgy megy?

Figyelt kérdés
Gyorsultunk vagy háromszor és már kettesben is eléggé meglépett, de hármasban már adott nekem vagy 40 métert. Hogy?

2015. jún. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

jobb motoros :P

esetleg tuning a gép

am az r1 tudomásom szerint 1000ccm

míg az r6 600ccm

2015. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert nem tudsz motorozni.

2. Hasonlítsd már össze egy literes és 600-as gép nyomaték és LE görbéjét. Az előbbi görbe markánsan külünbözik.


Plusz info:

Engem vajon anno a zsír új GSX-R 600-zal tudott egy 250-es ZXR lealázni a Hringen? Tök egyszerű: nem tudok motorozni :)


Vajon tavaly,hogy tudtam egy 750-es géppel körbemotorzni egy Hayabusát ugyanott ( Hring ) többször is?. Tök egyszerű: az srác még úgyse tudott motorozni mint én :)


Az, hogy a papírra mit írnak egy dolog. Mondjuk én még nem láttam olyan műszaki specifikációt, hogy "this R6 has the same motorcharacteristics as the older R1 ". Te milyen sajtpapíron olvastad ezt? :)

2015. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Sejtettem, hogy árnyalatnyival jobban mehet, de az enyémazért mégiscsak egy újabb technika és injektoros is, meg konnyebb is még ha úgy 30 lóval gyengébb is. Nem számítottam ekkora kulonbségre.
2015. jún. 8. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi a különbség valóság és a papírforma között.
2015. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ember gondolkodjál már........egy 1000es gépet hasonlítgatsz egy 600ashoz............mintha egy rossz swiftet hasonlítgatnánk egy 2000-es akármilyen autóhoz.....
2015. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy újabb a technika, inkább hátrány, mint előny :/
2015. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a ti testsúlyotok sem mindegy :D
2015. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!