Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond miért csak...

Mi lehet a gond miért csak köhög az autó?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van mostanában hogy az autó (Renault Clio 2005 Benzines 1.2) nem indul elsőre csak köhög. Van amikor vagy 10x kell próbálni hogy beinduljon.

Próbáltam már pótkulccsal mert olvastam olyan hogy indításgátló miatt, de ugyan úgy semmi.



2015. júl. 9. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Robitusin!!!


Amúgy lehet hogy a benzinpumpa rossz.

2015. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hidegen,melegen v.mind2
2015. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyújtás nagyfeszültségű részét lenne jó felülvizsgálni, beleértve a gyertyák állapotát, a gyújtáskábeleket, gyertyapipákat és az elosztót (ha még elosztós a rendszer). Érzésem szerint itt valami szigetelés/kontakt hiba lehet a háttérben. esetleg túlfutott gyújtógyertyák.
2015. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2005-ös Clio szerintem már nem elosztós, bár lehet tévedek, de az én rönyóm 6 évvel idősebb és egyedi trafós, hengerenkénti injektoros.


Ha az indításgátló tilt le, azt látod a műszerfalon, mert gyorsan villog középen a kis piros visszajelző.


Feleségem Scenic-je is ezt csinálta, ott injektor sor csere lett belőle. Egyszerűen átengedtek, és reggelente újra fel kellett tölteni, ami némi köszörüléssel járt.


A Renault a gyertyahézagra is érzékeny, 0,85-0,95 között érzi jól magát.

2015. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 cerza trafóból 4 nem lehet egyszerre rossz. jel adót nézd meg. lehet kontakt hiba, kosz.hőfok jel adó,ha hidegen,melegen is csinálja.
2015. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
főtengely jeladót
2015. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!