Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Betörőket ért baleset ma...

Betörőket ért baleset ma reggel a lerobbant halottaskocsival?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kommentelő azt írja, hogy ezek az emberek álcának használták a halottaskocsit, közben pedig Zalaegerszegre jártak lopni.


Ez igaz lehet? Mert durva, hogy az ilyenek 3 személyesek ugye, ennek ellenére 5-en robbannak le vele.


Halottaskocsit tuti nem állít meg igazoltatni a rendőr, abban igaza van a másik kommentelőnek!



2015. júl. 9. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor ez vajon munkabaleset? :)
2015. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szeretem a magyar gondolkodást, mert jövőbe látó, előrelátó, kitaláló, továbbgondoló!


A szövegértelmezés az nem számít!


Kérdező: Hol írja a cikk, hogy öten közlekedtek vele? Sehol. Ettől még tolhatták öten, mert én is jártam úgy anno, hogy lerohadt a verdám, és segítettek odébb tolni.


Betörőket ért baleset, mert a kommentelő tudja! Ó yeah! Szerintem meg földönkívüliek, zombik, menekültek, csalók, szökevények voltak! Lehet választani!


...140-nel ment, írja egy másik okos. No, ő még nem látott ekkora sebességgel lezúzott autókat. Mondjuk a cikk nem is ír semmit a sebességről, de a kommentelő tudja!

2015. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi kommentelő többet tud,mint maga az érintett!
2015. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is bírom hogy mindenfélét beleképzelnek a cikkekbe, kíváncsian várom a véleményt, miszerint migránsok lopták a kocsit a paptól, miután megerőszakolták a lányát.
2015. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülteket szállított.
2015. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!