Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul be az aprilia...

Omgtfl99 kérdése:

Miért nem indul be az aprilia rs 125?

Figyelt kérdés
2005-ös, karbi kipucolva, légszűrő vatta új benne, akksi fel van töltve, gyeryta tök új, gyertya hézag (7-8 mm), castrol 2T full szintetikus olaj van benne, benzint kap, szikra van, levegő van (ugye ezek kellenek egy indításhoz). Mikor megvettük a motort 3 napja, akkor indult, motorikusan nem lehet baja a motornak hisz nagyon jól megy. Mondjuk mikor megvettem, meleg volt a motor. Az nap mentem vele, mire lehült a motor, nem tudjuk se beindítani, se betolni. Önindító forog rendesen, kompresszió van a motorba. Már nincs ötletem mi lehet a baj :/ remélem valaki tud segíteni.

2015. júl. 9. 21:29
 1/1 szerencses85 ***** válasza:
Tolásra se indul sehogyan? Amiket leírtál, szinte kizárják, hogy gond legyen, távgyógyításban így elég nehéz motort szerelni.
2015. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!