Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék! Audi R8 vagy...

Autót vennék! Audi R8 vagy BMW M4 lenne jobb? (szempontok leírásban)

Figyelt kérdés
fogyasztása nekem mindegy, a lényeg a megbízhatóság. Audi-ból 4.2-es lenne BMW-böl 3.0-ás. Esetleg Mercedes is szóba jöhet, AMG osztály-t nem szeretnék. Ár/Érték arányban melyik a legjobb auto a három márka közül?

2015. júl. 11. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Attól hogy nincs iskola, még lehet gyakorolni szeptemberre.

Majd ha nagyobb leszel, megérted hogy csak annak van ilyen, vagy ettől 3x drágább autója, akinek annyiba kerül fenntartani mint egy Bosch-os dolgozónak Toyota Yaris-t

2015. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Jólvan fiam, AMG osztály. :D Még szerencse, hogy bmwből 3.0-s vennél, mást ugyanis nem gyártanak. Legalább már a kamu kérdésesek tanulnak, nem írják, hogy a fogyasztás is fontos 300-400 lovas benzines kocsiknál. Csiszolj még egy kicsit ezen.
2015. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 petizacc ***** válasza:
Trabant Hycomat minden szempontból jobb az összesnél!!
2015. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sztem r8-at vegyél én múlthéten rendeltem jövőhéten jön meg :$
2015. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aztán miért kell megbizható legyen, hova fogsz vele járni?


Na tegyük fel hogy komoly a kérdés: az Audi R8 egy igazi sportautó, annak volt tervezve, mint egy Lamborghini, vagy Porsche. A BMW modelljei között nincs is közvetlen ellenfele.

Az M4-nek sem akarom vitatni a képességeit, de a BMW M4 az igazából a 3mas BMW-nek a kupéváltozata. Egy sima kupé autóba betettek ba*ott erős motort, felfüggesztést és fékeket, ennyi, kinézetre majdnem ugyanaz, mint egy 418-as BMW. Az M4-es BMW-nek van közvetlen ellenfele az Audi háza táján, az Audi RS5. Esetleg azzal lehetne összehasonlitani.

Merciből milyet szeretnél, 200 D szivódizelt? Szerintem az lenne a legjobb.

2015. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 4165SLT ***** válasza:
AMG= Aufrecht+Melcher+Grossaspach
2015. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem ne tolsd az idodet ilyen kerdesek rasaval mert ha enyi penzed lenne h valamelyket meg vegyed akkor mar az autoszalonban lennel jah es a rokonaid es a szuleid is kb minimum 10 15 millas autokal jarnanak es ok adnanak tanacsot inkabb meny ki az udvarra es vagd fol a fat legalabb hasznosat csinalsz
2015. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!