Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy ccm-es motorok szervizelé...

Nagy ccm-es motorok szervizelése sokba kerül? Lánc/Fékbetét/Olaj csere

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkodom azon hogy újból motorozni akarnék, régen is magam csináltam az ilyen jellegű dolgokat az akkori japán gépemen, tehát nem szeretnék szerelőnek fizetni csak azért hogy kicserélje a hozott alkatrészeket.

Egyedül akkor kellett szervizbe vinnem a motort amikor a szelephézagot ellenőrizték, azt már nem mertem piszkálgatni.


2015. júl. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Drágább motor, drágább alkatrész.
2015. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem új mocit veszel, akkor olcsón megúszod. Ha újat, akkor kötelező szervizbe vinned a gari miatt. Nekem az 1000km-es szerviz 21ezerbe került:S (3l olaj, olajszűrő)
2015. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lupara ***** válasza:
Karbantartott normál állapotú nagy ccm-es motor szervizelése elviselhető,de csak az ilyeneké.Kerüld az elhanyagolt olcsó gépeket,volt motorod,tudod mire figyelj.Ne torlódjanak a javitanivalók,akkor sokba tud kerülni a motortartás.Konkrétan láncszett 30-45ezer közt,betétek 20-30ezer közt,olajcsere 10 ezer körül.Ez igy lehet 60-85 ezer is,ez már rosszul tud esni,0 munkadij mellett is.Olyan motort vegyél amin látod,hogy tervezhetően minden évben valamit javitva,elosztva a költségeket tudod szervizelni.
2015. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!