Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a sorrend az alábbi német...

Mi a sorrend az alábbi német autók közül? (hogy melyik a legjobb, melyiknek van presztizse, stb. ) Merci, Wolksvagen, audi, bmw

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Számomra: Mercedes, Audi, VW, BMW

De úgyis mindenki mást mondd

2010. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ugyanaz, talán:

Mercedes-Benz, BMW, Audi, Wolksvagen.

De a merci tuti első helyen van, már csak azért is mert ezzel rendelkezek :))

2010. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A Vw-t így kell írni: Volkswagen
2010. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Audi, VW, Merci, BMW...
2010. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

hú de érthet az autókhoz az aki még a nevét sem tudja leirni rendesen...

A legjobb ezek közül az Audi, Mercedes, BMW,Volkswagen(számomra ő lenne az első, de ez csak azért nem a legjobb, mert nem olyan drága?)

mindegy is, egyik sem olcsó.

2010. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

BMW, Mercedes, Porsche szentháromság.

A fabudi csak a fosvágen presztizs márkája. Milyen dolog már az hogy ha valaki egy egyszerűbb modellbe nem rendel Quattro-t, akkor elsőkerekes autót vesz? Egyszerűen ez nem egy kategória az első hárommal, és nem csak ezért.

2010. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
16:10 de vicces vagy, hány éves vagy 10?
2010. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
16:10nek rohadtul igaza van, volt már a garázsban Merci, Volkswagen, egy rövid ideig Audi is, de 12 éve, mióta megvettük az első BMW-t, egy 535i-t, azóta csak BMW áll itthon, mindenki azokkal jár, én is. Aki végére teszi a BMW-t az azért teszi, mert bár nagyon bejön neki, de nem futja, csak a kettes golfra... és bizony az irígység egy rohadt ronda emberi tulajdonság...
2010. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Én speciel nem azért tettem a végére, mert a Mercedes pl a legdrágább ezek közül mégis azt tettem az elejére mert az a legjobb, nekem volt 2004-es 3as BMW is de nem volt kényelmes és gyakran tönkrement, a Mercedesem sokáig jó volt de már sok km volt benne, az audim és a vw-em is sokáig működtek és kényelmesebbek voltak mint a BMW, pláne ha a hátsó üléseket nézzük
2010. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
16:10-es vagyok. A dolog ott játszik hogy a BMW, illetve a Mercedes mindig is a prémiumot képviselte, kisebb nagyobb megszakításokkal kevesebb mint 100 évig, és rá lehet fogni hogy ez még mindig így van (azért lehet csak ráfogni mert elkurvultak sajna ezek is). Ezzel szemben az Audi a 90es évek elején (ha jól tudom) piacra dobta a V8 at, hogy akkor most ők is szeretnének egy szeletet a prémium tortából. Ezzel szemben a Mercedes amióta létezik a luxury kategória a fő profilja (S osztály és elődei), a BMW '77 óta gyárt 7est a'la E23, de korábban is voltak prémium márkái (amíg a Führer valami dög nagy csillagosban parádézott Berlinben, addig a pilóta tisztek a BMW 328 assal száguldoztak a reptér és a bordélyház között). hol van itt az Audi kérem? Az Audinak ha hű akart volna maradni önmagához és nem csillogást meg bling bling stílust eladni jópézért, akkor az Urquattro nyomvonalon a világ legjobb öszkerekeseit onthatta volna magából (egy kis orrnehézséggel az executive kategóriától fölfelé :D ). De nem, ők gyorsan kicicomáztak valami szivart, meg tovább gondolták, és lett VW fabetéttel meg Navival meg Boardcomputerrel meg mit tudom én. Az első szériás A8-ak (1994-) maguk a betegágyak, félévente cserélendő első futómű alkatrészek, és a 7er hez meg az S-Klasse-hoz képest gyalázatos rugalmassággal. És még lehetne sorolni. Nem mondom, hogy a BMW nem szervízigényes, mert az (nekem az van), de ez részben annak tudható be hogy aki BMW-t vett azért vette hogy élvezze a menetdinamikáját. Aki Mercedest, az a kényelmét...Na most melyik is vesz igénybe jobban egy autót? És még valami, a magyar piac tele van szarabbnál szarabb BMW-vel, ha te beválasztottál vele az nem azt jelenti hogy az autó szar...Másrészt meg 3as BMW-t szerintem nem azért vesz az ember hogy a hátsó ülésen üljön benne, az a 750i high line, meg az L7, és hasonlók.
2010. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!