Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért robbannak le az 5 éves...

Miért robbannak le az 5 éves nyugati luxuskocsik? (BMW, Audi, Mercedes)

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyet se láttam még
2015. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én sokat
2015. júl. 11. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert elromlik valami bennük.

Nagyon összetett autók, sok a hibalehetőség, és jellemzően 5 év alatt 200 vagy akár 300 ezer km-t is kapnak.

Amúgy nagyon ritka eset, hogy ilyen lerobbanjon (lehet amit te 5 évesnek hittél, valójában 10+ éves)

2015. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a képlet. Amiket behoznak ide, azok közül rengeteg a német üzleti autó, amibe 3-5 év alatt beleraknak akár évi 100 ezer km-t is.
2015. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezért is kell vigyázni ezekkel a használt német márkákkal, mert nem mindig tudni pontosan mennyit mentek vele ténylegesen, törték-e már, milyen állapotban van.
2015. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 joco5582 ***** válasza:
Hát nem tudom én külföldi autópályán csak BMWt láttam lerobbanva. Abból viszont sokat. A mostani kocsiknál a drágább nem azért több mert jobb minőségűek, hanem több az extrájuk. Ráadásul aki kifizeti a vételárat feltételezik megteheti a drága szervízt is. Csak mikor 1millióért meveheti valaki nem a racionális Suzukit veszi meg. Mert azt hiszi megveszi és legalább mig nála lesz megy. De persze nem 😃
2015. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én oltári sokat autózok, de valahogy mégse láttam még a fentebbi három közül egy lerobbant példányt se, nemhogy újat, idősebbet se igazán.
2015. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A 2.2-es Toyoták hengerfejesek, a Mazdák kormánymu hibásak, a Hondák nyelestengely csapágyasak.
2015. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég sokat vezetek, de nem kimondottan szoktam látni sok BMWt, Mercedest, Audit a leállósávon. Biztos rosszkor járok mindig az autópályán :D
2015. júl. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én németországba járok ki melózni, elég sokat autópáylázok, és amit a legtöbször láttam lerobbani, az a VW. Ezekből is az újabb Passat-ok. Aztán amit még sokszor láttam az Ford. BMW,Audi, Mercedest csak elvétve láttam egyet-egyet.
2015. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!