Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson roller 8 vezetékes...

Benczebalazs kérdése:

Simson roller 8 vezetékes gyújtáskapcsoló bekötése?

Figyelt kérdés
Valaki tudja a bekötèsèt? Mit hova kell kötni, s51-re kellene nekem.

2015. júl. 12. 04:00
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Rollerem van, de csak nyomokban tartalmaz már Simsont, így komolyan elgondolkodtam a kérdéseden - olyannyira, hogy rájöttem én magam se tudom kifundálni. Ime:


[link]


A gyújtáskapcsoló vezetékei a rajzon is ugyanazokkal a színekkel vannak feltüntetve. A 4 dobozkában a kulcs elfordítására egyszerre mozog az érintkező: tehát egyszerre 4 áramkört kapcsolsz vele, 3 állásban:


1. (alsó) doboz: 59-esre megy rá a vil tekercs, amit a 2-es, licht állásban küld tovább az 56os ponton keresztül a kormánykapcsolóra

2. doboz: 2-esen a mexa jelét földeli a 31es csatlakozón keresztül, csak a 0 állásban

3. doboz: a kulcs 1-2-állásában az akksit kapcsolja rá a rendszerre

4. doboz: az aksit kapcsolja rá a parklámpára és a műszerfalvilágításra a kulcs 2-es állásában (belül össze van kötve a 3as doboz aksira menő részével)

Örök élet meg egy nap hála npetinek :)

Remélem segít.

2015. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!