Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es évjáratú SUZUKI Swift...

2000-es évjáratú SUZUKI Swift GL 1.3-nál merre keressek a motortérben gyújtás utáni +12 V feszültséget?

Figyelt kérdés

Megjött kínából a nappali menetfény szett, amit már be is ragasztottam a ködlámpának kiképzett helyre. Így nincs is 25 cm-nél közelebb az úthoz, meg meg is van a kettő közt a 60 cm (még több is).


Előtte persze elvittem a műszaki vizsgás helyre, ott a vizsgabiztos csodálkozott a műbizonylat hiánya miatt, de azt mondta, hogy az előírásoknak megfelel, minden jelölés rajta van, aminek rajtra kell lenni. Csak a bekötésre figyeljek. Rendőr ismerős is azt mondta, hogy ha a bekötése helyes, és a vizsgán is átmegy vele, akkor őnekik el kell fogadni, mert utólag felszerelhető.


3 szál van, piros: +12, fekete: GND fehér pedig a vezérlő, ha arra is +12 megy, akkor kialszik.

Ezt már rá is kötöttem a helyzetjelzőre, mert az a tompítottnál is és a hosszúfénynél is világít, viszont a fénykürtnél nem, így ez is stimmel.


Viszont a táplálásra olyan 12-os rész kellene, amit a gyújtáskapcsoló kapcsol fel. A motortérben is kint kell lennie, mert ha nem muszáj, nem szedném le a műszerfalat, meg oda nehezebb is bevinni a vezetéket, mint a motortérben kábel kötegelővel elvinni valamerre.


Valakinek van tapasztalata?



2015. máj. 18. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A biztosítéktáblát venném szemügyre. Ha nem keverem össze más autóval, akkor az akkumulátor felett van valahol. Egyúttal csinálnék helyet hogy legyen a drl-nek saját biztosítéka.
2015. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!