Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond a Honda CBR...

Finalman kérdése:

Mi lehet a gond a Honda CBR 125R kipufogójával?

Figyelt kérdés

Hétfőn leszedtem kipufogóját a motornak, mert nagyon nem tetszett, hogy tiszta vörös. Ezért először lágyan drótkefével majd 360-as vizes csiszolóval letisztítottam. A takaró lemezről(amelyik megakadályozza, hogy hozzáérjen a lábad a forró kipufogóhoz) kicsit le volt kopva a festék, így hőálló festékkel újra festettem (csiszolás után).

Miután vissza raktam a kipufogót, beindítás után fehéres, büdös füst szállingózott a motor blokk és a leömlő találkozásánál. Ez a probléma már nem áll fen, most a dob és a cső találkozásánál láttam füstöt. Mi lehet a probléma? Rosszul csináltam valamit, rosszul raktam vissza a kipufogót? Vagy csak az okozza, hogy le lett tisztítva, meg a takaró le lett fújva?

Félek is vele menni, mert nem tudom, hogy én csesztem el valamit, vagy ez normális ilyen eljárás után. Esetleg szivárogna a blokknál? Vagy látni lehetne?

Köszi előre is a segítséget.



#kipufogó #büdös #füst #Honda #javítás után
2015. júl. 12. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
semmi baj.ez természetes a hőálló festkeknél.
2015. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!