Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges egy atutó saját...

Lehetséges egy atutó saját kezűleg összerakása?

Figyelt kérdés

Nagyon foglalkoztat ez a téma , kb. mennyi be kerülne?

A bátyám autó szerlő szóval esetleg tudna segteni nekem.


2010. márc. 4. 16:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de nekem nem az alényeg hogy vegyek egy autót ,hanem az hogy én építsem meg, az nem baj,ha nem gazdaságos
2010. márc. 4. 19:46
 12/14 omadjoe ***** válasza:

ha pénz nem számit, akkor HAJRÁ!!!

nagyon jó moka, és kacagás! no meg kuvaanyázás, + ba+ezés 1000-rel... ja és jo kikapcsolodás, időtöltés.

és amikor az első kört megteszed vele! az megfizethetetlen! :D :D :D

2010. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem ezzel a legközelebbi tapasztalatom, hogy 3 autóból csináltam 1-et... papíron nem értek hozzá, de klappolt a cucc, pedig üres alvázzal kezdtem. nekem anyagilag is jól jött ki, az egyediesítést eg megoldottam én. tényleg nagy élmény építeni, de én össze vissza olyan 3000 órát feküdtem alatta, félig levágtam az egyik ujjam, és tényleg sokat sz*ptam vele. ha tényleg végigcsinálod, akkor nagy élmény lesz, de ha nem, akkor csak a k*rvaanyázás lesz belőle, meg pénzkidobás is.
2010. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha ún. kit-car, akkor eleve arra csinálták, hogy az összerakás árát megspórolhassa a lelkes vevő. Ám ezek sportautók.

Amúgy meg könnyen kaphatsz választ, ha a bátyádnak elmész segédkezni pár hónapra.

2010. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!