Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről az autóról?

Vélemények erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]


Elég jónak tűnik az ára is, a kocsi adatai is. Kinézetre nagyon tetszik. Erős is lehet. Talán a fogyasztás sem vészes. A megbízhatóság kérdéses lehet, mert olasz autóról van szó.


Tipp?


2015. júl. 12. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél szerintem ami nincs tuningolva, volt bennük erő gyárilag is és szerintem jobban is nézett ki ahogy kijött a gyárból.
2015. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi hulyegyerek-auto, szanalmasan szettuningolva, amolyan 'telepi veretos'. Mindemelle 25 eves, olasz, lathatoan kontar kezekben volt, a rengeteg atalakitas miatt ezt forgalomba az eletben nem helyezed. Ha hetvegi palyan csapatosnak kell es ertesz az autohoz (ertsd: tudsz sajat kezuleg pl. difit cserelni ha kell), akkor vedd meg...
2015. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78 lóerő a plussz mert amugy az nagyon kevés
2015. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kerülném ezeket a tuningolt gépeket, mert a műszakin elég sok gondod lehet velük, mellesleg kibäszott rondák is. Harmadrészt nem nagy egyéniségre vall egy másik ember ízlését megvenni. :D Ennyi pénzért egy húszon éves olaszt? Hát haver én elfelejteném azt a gányolt gépet. :D
2015. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha tetszik vedd meg de azert jol nézd meg szerintem a tuning egyáltalán nem rossz persze a motortuningra gondolok nekem is van tuningolt autóm
2015. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a fújjolókra! Fiatal srácnak alkalmilag használva,tehát nem munkára,meg napi 200km-re teljesen megfelelő ,ha szereti a nem tucat sportosnak kinéző kocsikat.És nem drága ennyiért. Viszont nem erős,szóval ne csodálkozz ha a kinézete miatt kihívnak pirosnál gyorsulni és alulmaradsz.

Vizsgán meg tudvalevő hogy bármi átmegy pénzért.

2015. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért vedd meg, valóban kicsit pici a paci benne de ne búsulj. Arra vigyázz mint minden olasz autónál, hogy ne rohadjon az alja, velem mindig kicsesznek az ilyesfajta autók. Volt, hogy zörgött a futómű alattam mert annyira ki volt rohadva. Hobbi célra kitűnő e gépezet. :)
2015. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bár nézőpont kérdése, de nekem személy szerint nagyon bejön a külseje. :)


Egyébként nem azért néztem ki ezt is, mert tuningolt autó, hanem azért, mert megfelel az általam támasztott feltételeknek: bejöjjön külsőleg, ne fogyasszon sokat, ne legyen sokba a fenntartása, legyen benne némi erő és legyen megbízható.


Illetve ez utóbbiakat csak tippelem, hogy így lehet. Írtátok, hogy nem valami erős a motor. Oké, 78 LE nem a világ teteje, de az előző kocsim is csak 97 LE-s volt /alig 20-szal több/, 1.4-es motorral. Igaz, elég nagy volt a kasztni is hozzá, emiatt piros lámpánál le is hagytak elég sűrűn. De mivel nem gyorsulási versenyen vagyunk, emiatt nem panaszkodtam, így nem hiszem, hogy ezzel a kocsival sokkal hátrébb lennék ezt a szempontot nézve.

Az 1.6-os 78 LE-s motornak a fogyasztása sem lehet vészes.


Hogy mennyit kéne rá költenem és mennyire megbízható, hányszor hagy vagy nem hagy cserben, az már rizikósabb... Azt azért semmiképpen sem szeretném, hogy rohadjon az alja vagy oda nem illő hangokat adjon ki a futómű. :) A kocsikat bár imádom, de csak nagyon felületesen, rajongói szinten értek hozzájuk. Ki tudok szedni vagy be tudok tenni egy akksit és talán egy olajcserét is meg tudnék csinálni és tisztában vagyok úgy általában véve az autók felépítésével, sok alkatrészt felismerek 1-1 kocsi belsejéből. De a tudásom eddig terjed, autószerelő egyáltalán nem vagyok. Ha pl. difit kéne cserélni, akkor már bajban lennék... Már csak ezért sem szeretném, hogy ha veszek egy kocsit magamnak, akkor erre a tudásra szükség legyen. :D



Egyébként azt hiszem, hogy offolom ezt az autót, leginkább amit írt a 2-es válaszoló. Tavaly, mikor a műszakira vittem a kocsimat, mondták, hogy ha 1 darab sportkormány vagy akármi van benne, akkor műbizonylatot kell vinnem, mert csak úgy vizsgázhat le. De nem kellett, mert minden gyári volt. Ebbe a Lanciába pedig elég gazdagon bele lett pakolgatva utólag ez-az. Ha valamiről nem tudok papírt mutatni, akkor szerintem is félő, hogy nem fog átmenni a vizsgán...

2015. júl. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!