Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW Golf tényleg annyival...

William Tell kérdése:

A VW Golf tényleg annyival jobb a többi kategóriatársnál, mint amennyivel drágább?

Figyelt kérdés
Pl. a Lancernél.

2015. júl. 13. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted?
2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint melyik részét? Azt, hogy drágább? Hát kb. hasznaltauto.hu alapján nekem ez jött le. (Pl. a Mitsu kb. 4 misi - újonnan persze-, míg a VW kb. 4,5M.)
2015. júl. 13. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Lancernél tuti jobb, de nem igazán egy kategória.

A VW-nek a neve is megdobja az árát, nagyon keresett márka, és kicsit túl van sztárolva, ezért is a magas árak. De az igazság, hogy minőségben is ott van rendesen. A Golf közvetlen konkurensei a Ford Focus és Opel Astra, meg lehet nézni azonos évjáratokon belül őket. A Golf mindig egy lépéssel előrébb volt/van.

2015. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg annyival jobb a tudat, hogy Golfot akartam és Golfot vettem mint az, hogy Golfot akartam de csak valami olyasmit vettem.
2015. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy simán a neve miatt adhatják drágábban, meg VW-nek ott a többi márka is, azokból is van bevétel, ami végül egy helyre kerül, de az hogy drágább nem = jobb.
2015. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik hozzaszolo: Tenyleg ennyire rossz a Lancer? Elvileg hasonlo meretuek, ezert gondoltam, hogy egy kategoriaba tartoznak.
2015. júl. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!