Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson horkol, dadog, nagyon...

Simson horkol, dadog, nagyon nehezen indul mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy simson s50 motorom a "nagysúberes" karburátorral. Kilyukadt az úszó azt kicseréltem bár nem biztos hogy jól van beállítva. Fúvóka ami benne volt nem tudom hanyas volt és sajnos el is tűnt...most van egy 78as és egy 70es. Ezek egyáltalán jók hozzá? Nagyon nehezen indul be a motor ha meg be is indul akárhogy állítom a levegőt nagyon nehezen pörög fel. Ha fel is pörög akkor fulldoklik. Erő nincs benne pedig ameddig nem szedtem szét addig volt rendesen. Kezdő motoros vagyok és nem tudom mit csináljak. Segítséget és tanácsokat szeretnék kérni!

2015. júl. 13. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
a 70es fuvit tedd bele,síbertű felülről a második rovátkában legyen és a levegőcsavar 1,5 fordulattal legyen kitekerve, nekem így jól működik
2015. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha volt erő rendesen akkor minek szedted szét?
2015. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert nagyon nehezen indult...a lyukas úszó miatt. Kedves első, köszönőm a választ holnap ki is próbálom!
2015. júl. 13. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
úszószintet ha nem állítód be akkor soha nem lesz jó
2015. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na sikerült meg csinálnod?
2015. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Na öcsi ez után próbálj meg szerelgetni!
2015. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Beállítottam az úszót bár nem tudom jó e... de a levegő az tényleg úgy jó.

Most viszont az lett a baj hogy még mindig nagyon nehezen indul és ha be is indul, ráadom a világítást és akkor egyből le ál:/ feladom...

2015. júl. 15. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!