Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Milyen motort vegyek?...

Üdv! Milyen motort vegyek? Lent kifejtem, hogy mi a probléma.

Figyelt kérdés

Szóval adott egy A1-es jogsi és motorra 150 ezernél többet nem nagyon szeretnék költeni. Ennyi pénzből csak egy patika 125-ös etz-t tudnék venni papírozással együtt. Érdemesebb lenne e inkább venni egy 50-es vagy 80-as gyorsasági motort, ami után nem kell csak biztosítást fizetni amivel sok pénzt lehetne spórolni, és teljesítményben ott van mint az etz vagy jobb is, és sokkal jobban is néz ki (szerintem).

Ilyen motorokra gondoltam, mint pl.: Honda ns-1, vagy aprilia sr 50, yamaha tzr 50

tudnátok még hasonló motorokat mondani?

köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 9. 11:27
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Én vennék egy rendszámos motort. Az 50-es motorokat nem lehet összehasonlítani ezekkel, ráadásul a rendszámos motorral szabadabban túrázhatsz. Még ha egy meg is futja a 80-at, a rendőrnek rögtön feltűnhet és mehet a piszkálódás.

Féreértés ne essen van 50-es mocim otthon több is, de egy se veszi fel a versenyt egy nagy köbcentis motorral. Nem olyan a futómű, tartósan se tudják tartani a forgalom ritmusát ésatöbbi.

Viszont az ETZ meg megint olyan, hogy én még egy emberrel nem találkoztam akinek jó ETZ-je lett volna. Tény hogy amin tanultam 150-es elektronikus gyujtással nagyon tetszett. Akár haza is gurultam volna vele.

Lehet érdemesebb lenne még gyüjteni, vagy ráhagyni egy teljes felújítás árát, hogy tiszta lappal kezdhess.

Remélem segített

2015. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!