Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a robogóm, mi lehet...

Nem indul a robogóm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 50ccm yamaha robogom es amikor mentem vele leallt de meg utana beindult menet közben s tudtam tovabb menni. Aztan teljesen megallt elotte lattam hogy mennyire füstöl, utana mar tényleg nem indult. Megneztem benne az olajat ontottem bele 2t olajat ami kell neki gyertya csere es nem indul. Akksi jo onindito porog es meg csak kicsit se akar be indulni. Kezdek felni hogy nem e a motor fozte meg magat de meg a benzint megnezem utana teljesen tanacstalan leszek. Válaszokat elore is köszönöm.

2015. júl. 14. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet bezabált. Nézd meg a szívatóját is. Rugdosd gyertya nélkül egy ideig. Tedd bele a gyertyát úgy is próbáld rúgásra. Nézd meg benzines e a gyertya. Van e szikra...
2015. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!