Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gáz, ha gyorsasági...

Szerintetek gáz, ha gyorsasági motorhoz cross bukót veszek fel?

Figyelt kérdés

Üdv!


Vettem egy 125 ccm-es gyorsaságit!

Nekem a cross bukósisakok tetszenek, ezért ezt hordanám!

Szerintetek gáz?:O

Egyébként az lenne a kérdésem, hogy lehet-e egyedi redszámom rá, és ez menyibe kerülne?

Menyibe van a motor utáni fizetés évente?

biztosítás, motor utáni fizetések stb...


Köszönöm!


2010. márc. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

én motoros vagyok, de még nem kaptam fizetést emiatt:S

és gáz a cross bukó

2010. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, gáz. tanya végire vettél volna simsont inkább, az jobban kigyün' a trágyábú' mint az rs 125, more.
2010. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd meglátod, mennyire gáz, amikor "gyorsasági" üzemmódban használod. Egyáltalán nem mindegy, hogy egy sisaknak milyen a szélzaja, légellenállása, súlypontjának az elhelyezkedése, stb.

Az egyedi rendszámok árszabását megtalálod a magyarorszag.hu-n, de ha rákerestél volna, már tudnád. Valamivel kevesebbért beszerezheted, mint amennyibe egy már elfogadható 125-ös gyorsasági kerül...

A motor utáni fizetést előbb kéne tudakolni, nem utólag, mert ferrárit se az vesz, aki az autót ki tudja fizetni, hanem akinek a fenntartására is futja (kivéve, ha a nappaliban kívánja csak tárolni).

2010. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen gáz, nem is kicsit!
2010. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki azthiszi az a menő mert olyan raj dolog a crossmotor meg minden.. pedig nagyonnem


Mindig a pofádba megy valami, hiába van szemüveged akkor a pofádat üti meg egy kő.. Nekem egyszer beszállt egy darázs.. és nemtudott kijönni


Le is cseréltem gyorsan zárható plexis bukóra (gyorsasági ha úgy tetszik)


Sokkal jobb. Nincs szélzaja és kényelmesebb ezerszer

2010. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!