Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismer valaki Nyíregyházán...

Ismer valaki Nyíregyházán olyan szervízt, ahol megbízhatóan és valóban alaposan végeznek állapotfelmérést?

Figyelt kérdés
Ahol nem csak a pénzt kérik el, hanem teljeskörűen át is vizsgálják az autót? Mérőműszeres, fékpados, minden egyéb szükséges eszközökkel felszetelt hozzáértő szakemberekkel rendelkező szervízt keresek, ha valakinek van ilyen tapasztalata, kérem ossza meg. Használt autót vásároltunk és szeretném rendesen átnézetni, hogy ha szükséges javítani valamit akkor derüljön ki, és előzzük meg a bajt.

2015. júl. 14. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nyíregyi, csak okoskodok, trollkodok egyet. Vásárlás előtt kellett volna, de most sem baj az átvizsgálás, mert ha kereskedőtől lett véve, még vissza lehet vinni hozzá és visszakérni a pénzt, ha valami nagy sumákság van az autóval.

Hogy hasznom is legyen, a kereső ad néhány találatot:

[link]

2015. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok Nyíregyi, de olyan műhelyekben, ahol műszaki vizsgáztatnak is, megvan minden műszer, gép a részletes átvizsgáláshoz.

Általában időegyeztetés után szokták bevinni az autót, s a vizsgálatot meg is lehet nézni, nem egy hosszú ideig tartó folyamat: fékpad, rázópad, csápos emelő, káros anyag kibocsátás, műszeres mérések...

Az állapotfelmérésen kívül illene olajakat, szűrőket, vezérlést, vízpumpát cseréltetni

2015. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!