Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó extrák lehetnek...

Melyik autó extrák lehetnek az alábbiak közül a gyakorlatban valóban hasznosak?

Figyelt kérdés

A szerintem hasznosnak ítélteket nem sorolom, csak ami kérdéses.(alap, mindegyik nélkül lehet élni, nem az a kérdés, tudom!)

Surroundview, kulcs nélküli indítás/bejutás, adaptív futómű, változó áttételű kormánymű, LED fényszóró, fűthető kormány, elektromosan állítható ülések



2015. júl. 8. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Memóriás elektromos ülések jók ha többen használják, kormányfűtés télen nem rossz ( főleg fa kormánynál ), a változó áttételű kormánymű ez az lenne, mint a sebességfüggő szervó? Ez is hasznos. Az adaptív futómű az itthon csak nyűg, a led fényszóró az mindegy szerintem.
2015. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham, az annyit jelent, hogy parkolásnál könnyebb tekerni mint mondjuk autópályán. Köszi a választ!
2015. júl. 8. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A kulcs nélküli inditás és bejutás szerintem nagyon hasznos és praktikus extra. A LED fényszórót is kiemelném, mert szerintem minden autónak jól áll, a láthatóságon sokat segit és te is jobban látsz vele. A sorroundview számomra hülyeség, de vannak akik nem tudnak parkolni, nekik hasznos. Adaptiv futómű sem rossz, mert jó dolog az, ha rossz úton kényelmes, puha, jó úton pedig sportos a futómű, de használtautónál csak hatalmas problémaforrás lehet. A változó áttételű kormányt személy szerint utálom, de mondjuk itt velem van a baj, mert konzervativ vagyok. Fűthető kormány egy évben néhányszor lehet hasznos, mikor -15 fok van, de ha garázsod is van, akkor semmi értelme. Elektromosan állitható ülések akkor nagyon hasznosak, ha naponta felváltva használjátok az autót, másképp egyszer beállitottad, és el is felejtheted hogy van.
2015. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Surroundview egy nagyon hasznos extra, en szeretem. Foleg ha nem akarod lepadkazni a draga felniket :) Kulcsnelkuli inditas/bejutas nagyon kenyelmes, konnyu hozzaszokni. Adaptiv futomubol sokfele van, gondolom arra gondolsz aminek kulonfele beallitasai vannak, szerintem sportkocsiba erdemes, normal autoban nem, hacsak nem jobb az alapbeallitasa mint az adott tipus hagyomanyos futomuve. Valtozo attetelu kormany az nem azt jelenti hogy konnyeb tekerni parkolasnal hanem azt hogy varosban kevesebbet kell tekerni ugyanakkora kerekelfordulashoz. Megszokas kerdese. LED fenyszoro akkor jo ha van hozza mindenfele okos elektronika ami terelgeti a fenysugarat. Futheto kormany nelkul tudnek elni, elektromos ulesek nelkul is, bar a legtobb tipusban a jobb ulesek alapbol elektromosak.
2015. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!