Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire való a tuning? A járművek...

Mire való a tuning? A járművek tuningolását csak a száguldozni vágyó, szabálytalankodó emberek kedvelik, vagy egy normális törvénytisztelő ember is használhat tuningolt gépeket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, hogy dicsekedhess, hogy te egy született boyracer vagy az 1.9-es TDi kocsiddal
2015. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Első az még hagyján ha 1.9 tdi, de amikor az 1.2 swing b corsa (na jó lehet, hogy 1.4 is van az) van virító neon világoszöldre fényezve és a porig ültetve. :D Mellesleg én még nem láttam intelligens, üzletembert tuningolt, leültetett autóval. :D Szóval... :D
2015. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
69%

/Mellesleg én még nem láttam intelligens, üzletembert tuningolt, leültetett autóval. :D Szóval... :D/


nyilván a sokmilliós ültetett,méregdrága felniken guruló autók és ugyan ez külföldön csak már ott 500plusz lóerős motorral is megspékelt kocsik mind buta csöveseké akik az árkokban talált sörösüvegek boltban való vissza váltásából finanszírozták.


másik meg hogy lazán lehet hévégi vagy csak simán második kocsinak egy saját ízlése szerint alakított autója azért mert üzleteket kötni meg melóba nem olyannal látni,az is lehet az céges kocsi.

2015. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Ez kábé olyan kérdés,hogy "elmehet-e k.urvázni egy tisztes családapa?"


Persze hogy elmehet

2015. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dirtyboy elsősorban Magyarországra gondoltam és itt nincsenek olyan arányban (sőt inkább alig vannak) az utcán méregdrága leültetett autók, mint külföldön.
2015. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MO-n felesleges keresni az értelmesen tuningolt autókat, vannak de nagyon ekvés. Amúgy meg gazdagabb helyeken az alapból méregdrága autókat is tuningolják, csak úgy mért is ne alapon, persze ahhoz már tényleg vastag pénztárca kell. Amúgy USA-ban és japánban sokkal nagyobb divatja van a tuningnak, és ezalatt az igényes tuningot értem nem pedig a haza, dobok ré felnit meg spojlejt aztán hadd szóljon.
2015. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!