Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a renult laguna 98 as évjáratú,1.6 os autóról? Alacsony a fogyasztása? Gyakori a meghibásodás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Renault-nál szerintem a fogyasztással semmi probléma én hallottam olyan tulajt aki azt mondta hogy 7-8 liter körül fogyaszt. A hibák általában elektronikai jellegűek pl a télen az egyik ismerősöm Lagunája képes volt trélerrel vitetni magát a szervízbe egy kisebb elektronikai probléma miatt. Egyébként egy rendkívül kényelmes autó időtálló formával, tágas beltérrel és viszonylag nagy csomagtérrel. Mostanában már az ára is elég kedvező. Családi autónak tökéletes!
2010. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon problémás,a szervízek sűrű vendége.Szerelőként nem vagyok jó véleménnyel róla,a javításokat sem lehet korrekten elvégezni.
2010. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2003-as volt.. A fogyasztása 7-8 liter körül volt, de soha többet Lagunát!!
2011. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!