Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni egy félmilliós...

Megéri megvenni egy félmilliós autót?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok,s nagyon elbizonytalanít,hogy sokan mondják,hogy,ha így döntök,akkor nagyon meg fogom szívni,de nekem nincs pénzem újra.Minek vegyek 3 millióért egy újat,ha a félmilliós is elvisz a-ból a b-be.Vagy szerintetek,tényleg új kell?Egyébként egy 15 éves Toyota Corolláról lenne szó.
2015. júl. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is fél millióért vettem autót és nekem tökéletes.

Azt bántam volna meg ha veszek fel hitelt új autóra.

2015. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Corollák alapból megbízható autók, mondjuk 15 éves és fél misi. Ezért az árért csak akkor érdemes emgvenni ha tényleg hibátlan állapotban van.
2015. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre egy hozzáértő akkor tud neked válaszolni, ha személyesen megnézi a kérdéses autót.

Az a lényeg ugyanis, hogy valójában milyen állapotban van a járgány, mennyit kell vásárlás után költeni rá.

Mindenképpen kell rá költeni, csak nem mindegy, hogy mennyit.

Fél millióért már lehet venni használható állapotú öreg autót, de abban nem vagyok biztos, hogy ez a Toyota is közéjük tartozik (ezért kell megnézetni), és a vételáron kívül még vannak plusz költségek, nem csak az átíratással.

Minimum olajcsere, szűrők cseréje, vezérlés csere.

2015. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

A feléért is lehet venni autót, de arra számítani lehet, hogy nem csak tankolni kell. Egy ilyen időt autónál már könnyen lehet, hogy kopog a futómű, kopott a fék, öreg vagy lefutott a gumi. Ez a jobbik eset, ha nincs rejtett hiba. Ezeket megcsinálod, és utána sokáig hibátlanul mehet egy öreg autó is.

A toyota alapvetően megbízható technika, tehát ha nem egy leélt gép valami neppertől, akkor jó is lehet. A rozsdára figyelj oda, mert ha szét van rohadva, azt drága megcsináltatni, és többnyire nem is végeznek tartós munkát a lakatosok. A japán motorokkal többnyire nincs gond, persze kivételek mindig akadnak. Át kell nézni, ha jó állapotú, akkor nyugodtan meg lehet venni.

2015. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Toyota az egyik legmegbízhatóbb autó. Különböző típusokkal több 100 ezret mentem. 1-2 defekten kivül semmi bajom nem volt velük. Perzse minden kocsit le lehet rohasztani.

4-essel egyetértek.

2015. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!