Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A B kategóra vezetői engedélyh...

A B kategóra vezetői engedélyhez kell szülői beleegyezés?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, október közepén leszek 18 éves. A helyzet, hogy anyukám nem akarja hogy levizsgázzak, megfordult a fejembe, hogy én akkor is elkezdem, csak feltetem magamba ezt a kérdést kell e szülői beleegyezés, vagy én bemegyek egy autósiskolába, viszem a személyimet lakcímkártyámat meg a többit ami kell, és beiratkozhatok szülő nélkül is?

2015. júl. 18. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Míg nem töltöd be a 18-at addig szülő nélkül nem, ha betöltötted már nyugodtan.
2015. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :/
2015. júl. 19. 03:14
 3/8 Tubarózsa ***** válasza:
Szia! Ahogy az első is írja kell szülő. Apud esetleg? Róla nem irtál. Vagy megvárod az októbert.
2015. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő megengedné, csak ugye anyukám véleménye is számít, így nem lesz rá lehetőségem akkor. :/
2015. júl. 19. 11:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a legrosszabb az egészben, hogy nemsokára menni fogok dolgozni meg minden, nem lesz időm rá... most lenne, ugye szünet meg minden, de anyum nem akar engedni, azt mondta annyi baleset meg minden, de megértem félt :)
2015. júl. 19. 13:53
 6/8 anonim válasza:
16/F vagyok. Most kezdtem el nyár elején a 'B' kategóriát, abban az iskolában ahol én tanultam ott úgy volt, hogy az utolsó előtti elméleti órán kaptunk egy szerződést, amit a szülőnek alá kellett írni. Volt olyan csoporttársam, aki elfelejtette, aztán ott írta alá a szülei nevében. Persze ez egyáltalán nem szabályos, nem is azért írtam, hogynezt csináld, csak a tapasztalatomat írtam le.
2015. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha csak a végén kell aláírni a szülőnek a papírt, akkor pont jó, mivel átlagban 2-3 hónap a vizsga, addigra meg betöltöm a 18-at és alá is tudo írni akkor. :)
2015. júl. 21. 01:04
 8/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy annál az iskolánál így csinálják, mint itt. Meg a tanfolyam lehet 2-3 hét is, attól függ hogy gyorsított a tanfolyam vagy nem. Általában így nyár környékén gyorsított tanfolyamokat szoktak indítani az iskolák.
2015. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!