Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Háy vennék egy endurot de...

Kisnyuszi16 kérdése:

Háy vennék egy endurot de kicsit bizalmatlan vagy Több lent?

Figyelt kérdés
Na szóval néztem egy derbi senda r csak nem eredeti a hátsó idom és nem jó a km óra viszont ami aggaszt hogy 33906 km van benne tudom nem szabad elhamarkodni :-) néztem meg egy aprilia rx 50 abba jó minden de nem is tudok dönteni melyik a jobb miért? Köszi

2015. júl. 19. 10:43
 1/4 anonim válasza:
Én biztos hogy az apriliát venném eredeti olasz blokk van benne és az állapota is jobb ahogy ertelmeztem. A Derbibe saját gyártású am6 van ami tapasztalataim szerint rosszabb mint az apriliába.
2015. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld többiek véleménye :-)
2015. júl. 19. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
34000 km az rengeteg egy ilyen kismotorba. Főleg, hogy nem mér, úgyhogy a valós km ennél csak több lehet...
2015. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mire akarod használni, mármint hogy napi szinten kell a motor vagy csak motorozgatni ide-oda?

Ha napi szinten kell munkába járni, akkor szerintem egy Vespa robogót vegyél, nyűhetetlen motor ha ésszel használod. Ha motorozgatni akarsz vele, mármint hogy nem napi használatra, akkor az Aprilia nagyon jó választás.

2015. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!