Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki ért ennyire a motorokhoz?

Ki ért ennyire a motorokhoz?

Figyelt kérdés
Van a lábtartónal egy alkatrész, ami arra jó, hogy csak úgy lehet sebességbe tenni a motort, hogy fel van hajtva. Nos nekem ez a dolog néha fordítva mukodik és nem tudom miert.
2015. júl. 20. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Te a váltóról beszélsz. :D

Amúgy azon mi működne fordítva, lefelé is van meg felfelé is sebességfokozat, gondolom csak feltűnt hogy egyik irányba tolva a kart nehezebben indul mint a másikban :D

2015. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem arról beszélek :) a lábtartó ha le van engedve megnyomja azt az alkatreszt es ha be van nyomva nem lehet bele sebesseget rakni :) nekem meg forditva mukodik es ugy tudok csak elindulni ha a motor a lábán all :) azert annyira hulye nem vagyok :D
2015. júl. 21. 00:35
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Oldalsztenderre gondolsz? vagy mi a fenére?:D
2015. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az nyomja meg azt a kis alkatreszt :D enduroról van szo es nem tudom elterjedt dolog-e :D
2015. júl. 21. 02:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehetnél fel képet...


A motorok oldaltámaszánál szokott lenni egy mikrokapcsoló, és ha le van engedve az oldaltámasz miközben sebességbe teszed, akkor leállítja a motort. Erre gondolsz?


Mert ha igen, akkor ennek a kapcsolónak 3 lába van, egy közös, egy nyitó és egy záró. A vezetékek felcserélhetőek.

2015. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szerencses85 ***** válasza:
Annyira bírom, mikor laikusok próbálnak segíteni, aztán még hülyének is nézik az embert, ha olyanról beszélnek, amit ők nem ismernek. Igen, az oldalsztenderre gondol, meg az érzékelőről, hogy fel van-e hajtva. #5 mindent elmondott amit kell róla tudnod.
2015. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem neztem hulyenek senkit :)
2015. júl. 22. 01:18
 8/10 szerencses85 ***** válasza:
Nem te, hanem az első két válaszoló :)
2015. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jaj bocsi :) egyébként az az amit irtatok :)
2015. júl. 22. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én nem néztem hülyének, csak el nem tudtam képzelni, hogy mire gondolhat ha nem a sztenderre. De arról meg azt hittem, hogy tudja a nevét. Én kérek elnézést, hogy próbáltam kitalálni, hogy mire gondolhat.

2015. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!