Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Agip 2T motorolajok milyen...

Agip 2T motorolajok milyen motorokhoz jók és azok közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 12:20
 1/6 szerencses85 ***** válasza:
Attól függ, milyen motorba, egyébként régebbiekbe Agip mix 2T is jó, de inkább ajánlom az Scooter 2T, Scooter 2T top, vagy Moto 2T olajakat, mindenképpen jobbak, és jó ár-érték arányúak.
2015. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a simsont tankolom most ilyennel. Nem füstöl vele, csak ha rajta van a szivató, vagy ha nagyon terhelve vana motor.

A benzinben nem oldódik olyan könnyen, mint a re-cord.

2015. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, megmondod hogy a simsonba miért kell ilyen olaj? Nem akarlak kioktatni, de ezek az olajok különolajzású motorokhoz valóak, tudni illik ha bekevered és áll a tankba mert nem motorozod ki, pár nap alatt a benzinben lebomlanak, ez meg gondolom tudod hogy mit jelent, szóval ha nem akarod kifingatni az NDK-s csodajárgányt, akkor maradj az ásványiolajnál, nincs a simsonban akkora fordulat hogy szintetikus olaj kelljen hozzá.


Kérdező, lényegében neked is megválaszoltam a kérdést, hogy a különolajzású motorokhoz való, a fentebb leírt okok miatt. Az Agip-nak van több féle olaja, félszintetikus és teljesen szintetikus, előbbi a kisebb fordulatú motorokhoz, utóbbi a nagyfordulatúakhoz.

2015. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szerencses85 ***** válasza:
Utolsó, ennyire nem kell szigorúan venni azokat, amiket írnak a különolajozásosba való olajról. Azt is lehet nyugodtan használni előkeverve, ha megnézed, majdnem az összes oldalon írják, hogy mindkettőhöz lehet használni. Ha nem akarod gyakran égetni a kipufogót, meg megtisztítani állandóan a dugattyút-hengerfejet a sok koksztól, akkor vegyél szintetikus olajat, ha mégis, akkor nyugodtan tegyél bele ásványit.
2015. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy nem lehet használni, lehet használni ha nem a tankba áll hetekig a benzin bekeverve, tehát ha beleönti az illető és megy a motorral, kimotorozza pár nap alatt akkor semmi gond nincs, gond akkor van ha áll benne a bekevert benzin. Egyébként nekem teljesen mindegy hogy ki mit tesz bele, én nem tenném bele csak ha max 3-4 napig lityeg a tankba, fűkaszába se teszem bele azt a keveréket ami már állt a kannába jópár napot, mindig frissen keverek be fél litert, azt nagyjából még aznap fel is használom.
2015. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most látom hogy nekem válaszoltál. Még az ősz végén teletankoltam. Azóta fél tank benzint használtam el csak belőle. Egyáltalán nem vált külön az olaj a benzintől. Egy 1.5 literes ásványvizes kupába is kevertem még ugyan akkor, tehát látom hogy nem vált külön.

Egyébként azért ezt vettem, mert ez volt a kúton.

A gané Arol 2T-nél nagyságrendekkel jobb.

2015. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!