Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-os choppert szervizbe...

125-os choppert szervizbe vigyem (szerelni, atnezetni), vagy vmi hazhoz maszek szerelohoz? Arban mekkora kulonbseg van? Megbizhatosag?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 22:22
 1/2 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Szerintem, szakértőhöz vidd, akinek van szerszámozottsága és szakértelme. Tudom ezzel nem segítettem, de pl szakszervízben is lehet szakbarbár. Ha 3 havonta váltogatják a szerelőt, nem éppen motivált aki ott dolgozik. Ez a motorokon is meg fog látszódni.

De azt is el kell kerülni, aki "mindenhez" ért, minden motort elvállal. Aki nem specializálódik valamire, nehéz elhinni, hogy komoly javításokat el tud végezni. Persze ha már 20 éve szerel, az más.


Egyszóval érdemes megkérdezni ismerősöket barátokat. Ha van lehetőség benézni a műhelybe. Ha még egy nyomatékkulcs sincs a műhelyben, csak kopott csavarhúzók, meg villáskulcsok, tovább kell állni. Van egy minimum ami nélkül ezt nem lehet csinálni.

Remélem segítettem

2015. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lupara ***** válasza:
A fenti választ megerősitve,először "gyűjts adatot"a lehetséges műhelyekről.Elsődleges a szakértelem,és a végzett munkáért elkért arányos dijazás.Legyen szavahihető,és elfogadható modorú.A felszereltség mellett ezekre a szempontokra nagyon figyelj,a saját érdekedben.Egy életre szóló rossz emléket begyűjthetsz,elsietett döntéssel.Szerviz vagy maszek mindegy,a feljebb irtakra emlékezz.Karbantartások nagy részét csináld meg,ha kell eleinte baráti segitséggel,jelentős összegeket takarithatsz meg.
2015. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!