Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kismotor tuningnak mit ajánlotok?

Motorfan kérdése:

Kismotor tuningnak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy melyebb legyen a hangja, gyorsabban menjen, henger méret növelés nélkül?(sportlégszűrő, sport kipufogó, sport karbi megéri-e és ha megéri akkor milyen márkájú (olcsóbb fajta ha lehet))

#motor #kismotor #motor tuning #50-es motor #kismotor tuning #50 ccm-es motor #50 ccm-es motor tuning
2015. júl. 20. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
hát előbb jobb lenne , tudni milyen motorrol van szó milyen blokkol , majd utána lehet valamit esetleg ...
2015. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. 2t szúnyognak soha nem lesz mély hangja

2. légszűrőt felejtsd el, baromság

3. gyári hengerre nem kell nagyobb karbi

4. gyári hengerre nem kell másik rezó


A 2t motor is, mint minden más, egy RENDSZER, tehát ha valamit cserélsz, akkor mindent érdemes cserélni, különben csak elköltöttél egy rakás pénzt feleslegesen, hiszen ha 1-1 elemet cserélsz csak ki, azt a gyári egységek csak vissza fogják fojtani... ez a robogókra hatványozottan igaz, mert ott még a hajtásláncot is be kell állítani, a váltósnál ez annyiban egyszerűbb, hogy ha nem csúszik a kuplung, akkor csak egy nagyobb első vagy kisebb hátsó lánckerék kell és nincs gond...

2015. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát 2-es..én nem akarlak elkeseríteni , vagy én nem tudom , de akkor kezdem..

henger..: gyárit cseréltem egy racing alu hengerre..bizonyos fordulattól mélyebb és teljesen más hangja lesz

kipu: gyári hengeren cserélsz kipufogót ami tényleg jó , már teljesítmény növekedés egyértelműen

nagyobb karbi : tehetsz rá egy fokkal nagyobbat kicsit jobban is mehet tőle

2015. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3-asnak külön köszönet a tippekért!
2015. júl. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!