Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell használni a tempomat...

Hogy kell használni a tempomatot, rádió, hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Napokban vettem egy 2005 honda accordot es nem tudjuk használni a tempomatot illetve a rádio allomásokat menteni és a műszerfalba mint az előző autónkba hogy kell beallítani,hogy a kintis hőfokot is mutassa . Esetleg van itt olyan akinek hasonló van,vagy tudja ezeket hogy állítsam be ? Köszönöm
2015. júl. 23. 07:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és még az kimaradt,hogy többet fogyaszt a kocsi,ha használom a tempomatot .. meg hogy az baj e hogy reggelre ilyen vizes lesz a lampa belulrol az elsö kettő ?
2015. júl. 23. 10:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Beviszed egy Honda szervizbe, és eligazítanak.
2015. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És az nem túl drága ? Bocsanat hogy ilyeneket kérdezek,de nő ként örulok hogy tudom a sebessegváltó mire való :)
2015. júl. 23. 11:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ha parkolsz valamerre, Tesco, akármi, és látsz egy hasonló Accordot, valami pasinál, szólítsd le, és kérdezősködj. A tempomattal azért fogyaszt többet, mert a maximumon használja a nyomatékot, amikor gyorsít, szerintem. A könyve nincs meg az autónak? Az is lehet, hogy egy Honda szervizben tudnak adni (pénzért lehet) egy könyvet, amiben ott van a leírása mindennek.
2015. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem akkor ezek szerint sokkal tobbet fogyaszt es gondolmo váltani nekem kell mert a sima kézzel kapcsolós van benne nem autómata vagy csinálja magától valahohy a váltást is
2015. júl. 23. 12:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vált magától, neked kell váltani.
2015. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tomcatters ***** válasza:

Szia ,nekem ugyan ilyen autom van szinten manualis valtovsl..

Tempomat bekapcsolod :ON gomb

utanna van egy olyan gomb hogy SET nyomod a gázt pl 130 ra autopalyan es 130 nal benyomod a SET gombot es leveszad a labad a gazrol es tartja a 130 at ha novelni akarod ha novelni akarod a sebesseget akkor RES gomb nyomva tartod es elkezd nolni a sebesség amig el nem engedes a RES gombot 140 pl es akkorc140 lesz a beallitott ha csokkenteni szeretned akkor az megint a SET folyamatos nyomvatartasa es elkezd lassulni meg el nem engeded de novelheted a gazpedalal is csak akkor visszamegy 130 miutan lelepsz róla illetva ha 5 percig vagy minimum 10km/h vel nagyobb sebesseget tartasz 5cpercig akkor beall arra ha csak pl 5el mesz tobbel akkor nem plha 150 nel tartod akkor 150 re beall illetve ahoz h betudd kapcsolni a tempomatot minimum 2. Be kell lenni az autonak es min 30km/h CANCEL meg torlesz mindent. Sajnos igen tobbet fogyaszt pl kis emelkedonel is h ne csokkenjen ugy odalep neki vagy gyorsitasnal is mikor a tempomattal noveled ....

Hőmersekletet pedig a kilometer oranal van egy kis pocok kicsit benyomod es eltekered kb 3mm balra es elkezd ugralni h mit mutat TRIP A TRIP B ES OUTSAIDRA TEKERED ott mutatja a homersekletet

radiot meg ...( piiseeek ) nyomod es pl rateszed a 89.5 re 1 gombot nyomvatartod es amig nem villag utanna menti az adast :) ja tempomat sose tedd uresbe csak haxkozbe a kuplungot nyomod mert elkezdxlassulni es tulporgetheti a motrot !!!!!! Ha kinyomod a kuplungot azzal kiiktatod meg nem engeded vissza vagy egyszeruen ha uresbe kell tenni akkor off gomb azt ujra on es megmaradt a memoryba :) en 10 ev alatt kb 3x ha hasznaltam a tempomatot sztem felesleges ha csak nem mesz hosszabb utra :)

2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek előző .Nem értem váltásnál ne nyomjam ki a kuplungot vagy miert nem szabad ? Sztem most megint hülyeséget kérdezek
2015. júl. 23. 12:31
 9/14 Tomcatters ***** válasza:

De,nyomjad ki :) ne h ne nyomd ki ... :D

Azt írtam, ha a tempomat aktív akkor ne tedd üresbe vagy ha uresbeteszed,akkor nyomd ki a kuplungot ..ha üresbe teszed es visszaengeded,akkor lassulni fog es a tempomat ugye akarja tartani a sebességet es pörgetni fogja a motrot :) tul is pörgetheti :)

2015. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaa. Már értem rosszul értelmeztem először .. még arra lennék kivancsi,h mennyit fogyaszt ??? enyém az benzines 2ezres
2015. júl. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!