Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2007. Opel Astra F...

Van egy 2007. Opel Astra F 1.4 benzin 8 szelepes kocsim . Egyik pillanatról a másikra erejét vesztette . Értem ez alatt, hogy nagyon lassan gyorsul ha rálépsz a gázra mélyül a hang de erőtlen. Mi baja?

Figyelt kérdés
Nem pörög fel. Ha meglát egy dombot már vissza kell kapcsolni. Néztem a gyertyákat azok jók . Tiszták. Nem trutyis . Próbáltam hogy Alapjáraton lehúztam egyesévél a gyertya kábeleket . Mindegyik henger megy . Kicsit hallani hogy csattog ciripel . Lehet hogy valamelyik szelep? Vagy gyujtás? Ötletek? Kaptam tippet : Karburátor koszos , katalizátor törött, a főtengely mellet valami jeladó laza, vezérlés átugrott stb. Németebe vagyok az autó 500 euró. ha szervízbe vinném sokszorosa lenne . Nincs széthajtva. vezérmű szíj nemrég lett cserélve (10 000km van benne). Az olyan elmés hozzá szólásokat nem kérek , hogy engedjem ki a kéziféket, meg hogy cseréljem le stb.
2015. júl. 25. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A probléma ott kezdődik, hogy 2007-ben már rég nem volt F Astra. A második probléma a tippel van, mert karburátor meg pláne nincs még a legöregebb Astrán sem, ezek mind injektorosok. Üzemanyag szivattyú okozhat ilyen hibát, meg a nyomásszabályzó szelep, vagy az üzemanyagszűrő, esetleg maga az injektor fej és még lehetne sorolni. Ezt még szervizben is csak mérésekkel lehetne kideríteni, így távgyógyítással csak találgatni lehet.
2015. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy üzemanyag, hogy szökik a kompresszió.
2015. júl. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólásokat . A dátumot szerintem én néztem el. A karbit meg tippben kaptam :) .. ez az első opel kocsim. köszönöm
2015. júl. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!