Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy ktm sx 125ös motrom...

Van egy ktm sx 125ös motrom amit teljesen fel tudok újítani értek hozzá de le akarom cserélni egy rmz 250-es crossra szerintetek azt meg tudnám szerelni? Vagy az sokkal bonyolultabb pl: vezérműlánc, szelepek, szelephézag állítás ilyenekre gondolok

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 21:43
 1/8 anonim válasza:
Ha "annyira" értesz hozzá akkor meg :)
2015. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a kuplung része rendben,meg a csapágyak szimering, de pl a vezérműlánc csere az kicsit bonyolultabb vagy a szelepek, vezérlés
2015. júl. 26. 21:46
 3/8 anonim válasza:
Valamivel bonyolultabb, de azért olyan nagy eltérések nincsenek, hogy egyátalán ne tud megcsinálni
2015. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! csak nagyon mondják hogy úgysem tudom megcsinálni meg hogy elrakom a vezérműláncot 1 foggal odébb és többet nem is indul stb hogy abból nem lesz semmi ha hozzányúlok, a családba még van 1 ember aki jobban ért a 2t-hez mint én vele szoktam szerelni mindig, csak nem merek belevágni hátha tényleg nem tudjuk megcsinálni, de nagy odafigyeléssel szerintem lenne rá esély hogy megtudjuk.
2015. júl. 26. 21:59
 5/8 szerencses85 ***** válasza:
Mindent odafigyeléssel végezz, meg youtubeon nézegess videókat, meg manualt, és sikerülni fog! :)
2015. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg tudod szerelni..
2015. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerezd be a szervizutasítását meg a célszerszámokat és meg fogod tudni csinálni.
2015. júl. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz váltani 4t-re?Jóval költségesebb a a fentatása.250 2t nem érdekel?Értesz is hozzá és jó,megbizható,erős motorok.
2015. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!