Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki rajong a...

Van itt olyan, aki rajong a LADA autóért? Legyen az fiú/lány. Életkorral, nemmel együtt várok választ!

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Férjem igen.

VAn is egy Nivánk. Ő szereli. A hobbi autója.

2015. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. 30/F. 2107es-em van.
2015. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt egy 2105-ös kockánk, mikor megszereztem a jogsit kicsivel több mint 10 éve, de akkor nem szerettem, sőt utáltam. A Ford után amin tanultam teljesen más volt, nehezebb volt kormányozni, a kuplung szintén erős volt és a hátramenetet valahogy sosem sikerült elsőre kapcsolnom, néha másodikra sem. Azóta már megszabadultunk tőle és bevallom most már tapasztaltabb vezetőként csak hiányzik a hátsókerék-meghajtása és a puritán egyszerűsége. :(


33-F

2015. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy 2105 ladám meg egy biztos kocsi mellette! 43/F
2015. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 veterán vas ***** válasza:
90%

Köztudott, hogy egy elavult technika, de lehet érte mégis rajongani. Az sem megvetendő, hogy minden sarkon lehet hozzá alkatrészt vásárolni, és néhány primitív eszközzel szét lehet szedni (csillag csavarhúzó, 10, 13, 17-es kulcs)

A blokk többször fúrható, a hengerfej is bőven tartalmaz anyagot, síkolható, a járatok bővíthetőek. Váltót, futóművet könnyű javítani, a kormány használata pedig felér a konditermezéssel. :)

A rallye versenyek -főleg az amatőr futamok- szinte elképzelhetetlenek Ladák nélkül

Remélem sokáig látunk még az utakon közlekedni ezeket az ex-szovjet csodákat..... :)

2015. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a kombi Ladákért, meg a Nivákért rajongok.

31F

2015. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén, bár még várat magára, mármint ha veszek akkor mindenképp veteránvizsga vele a cél, de sajna időm még nem lenne rá foglalkozni vele, úgyhogy majd később.
2015. júl. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

A mindenem, és a szerelés is. :D (anyámékat a sírba viszem ezzel az őrülettel XD)

Amúgy egy 2103-asom van, "csapatásra" a határba.

De nagyon szeretnék egy ilyen típust közútra is. Szerintem ha jól meg van csinálja, akkor a legszebb.


17/F

2015. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11 éves lada 2107-m van 33f
2015. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!