Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányos anyukák, ti engeditek/e...

Lányos anyukák, ti engeditek/engednétek a 14 éves lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
Természetesen mindenféle szexualitás nélkül. Mert én hiába mondom anyának, hogy nem lenne semmi, ő csak hajtja, hogy "ha valaki egy ágyban alszik, ott előbb-utóbb szex lesz."

2014. jún. 14. 05:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak igaza van. De nem értem, hogy miért kellene egy ágyban aludnotok? Még nagyon fiatal vagy a szexhez.
2014. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 14 évesen még nagyon korai lenne egy ágyban aludni a fiúddal, méghogynem történne semmi, persze. :-)
2014. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szexelni vele, csak aludni. Kizárólag aludni. Ha bepróbálkozna, arcon vágnám. De ezt meg is beszéltük, mert szeretnénk szüzek maradni. :)
2014. jún. 14. 07:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog.

Ne haragudj, de igencsak valószínűtlen, hogy ne gabalyodjatok össze.

Anyukádnak igaza van.

2014. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek? :D Jah, te mondtad h az akarsz maradni, ő meg blablabla. Kétlem h az akarna maradni, oké ha szeretitek egymást lehet h nem próbálkozna mert fölfogja h nem akarod még de ha sok együtt alvás van akkor lesz más amihez akkoris lehet h fiatal vagy.
2014. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Jaj ne csináld már, anyukádnak igaza van és ha van egy kis esze, akkor tényleg nem engedi. Különben meg nem hiszem el, hogy csak aludni akarsz te is...az pedig, hogy mit beszéltek meg semmit nem jelent, a pasik később is esküdöznek, hogy csak dvd-zni akarnak, aztán minden előkerül csak a film nem. :) Úgyhogy ne aludj együtt a barátoddal ilyen fiatalon, biztosan egymásra kattannátok. 25/l
2014. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Én engedném, nincs vele gond
2014. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
34%
Amugy aki szexelni akar az szexelni is fog. Ehhez nem kell az, hogy ott aludjon, vagy hogy ágyban legyenek. Ezen nem múlik.
2014. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
7-es gratulálok tényleg, 8-as, lehet hogy aki szexelni akar, az amúgyis megtalálja a módját, de ha én anya lennék, akkor biztos nem asszisztálnék a 14 éves lányom és a barátja együtt alvásához. És abban is reménykednék, hogy nem fog átverni és titokban intézni a dolgot. Az a nem mindegy, hogy egy felelősségteljes szülő asszisztál-e ehhez vagy sem? Ha megteremti a feltételeket is, akkor ne csodálkozzon, ha a lánya hülyeséget csinál ennyi idősen.
2014. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
20%

Hahó, :)


Én megengedtem volna a lányomnak, hogy ott aludjon - kondomot azért adtam volna neki. Szerintem hadd kezdje el minél előbb, legalább tudja, milyen jó is az. Mellesleg más ist lehet csinálni a közösülésen kívül, mondd meg édesanyádnak.


Üdv.: P.

2014. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!