Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autóra mennyit szánnátok?...

Első autóra mennyit szánnátok? Mit gondoltok a lenti linkről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez jó? Nem igazán értek az autókhoz de ez szimpatikus, tanulgatom hogy mi a fontos ilyesmi de mondjuk ennél szerintetek mi a bökkenő? Vagy jó?


2015. júl. 27. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az hogy jobbkormányos, meg papírozni kell.
2015. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomcatters ***** válasza:
82%
Tovabba,jobb kormányos autót itthon kényelmetlen vezetni ,átépíteni balossá meg nem olcsó fenyszoroi is forditva lehetnek (de az beallitás )
2015. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Jobbost balra faragni nem éri meg!


Ez is 5kiló de balos és jobb:

[link]

2015. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pety001 válasza:
16%

(dióhéjban)Szerintem ez egy tuti kis autó első autónak...hát nekem egy golf 4-esem volt most audi-A7 esem van :3

Ha tudsz ügyelni rá tökéletes az hogy jobb kormányos az semmi még ha bal kormányt is szokod meg simán átállsz jobbra..szóval szerintem vedd meg..Használt egéségel.

2015. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pety001 válasza:
47%
Jaj igen az hogy nincs regisztrálva az egy fekete pont fölleg ha Belföldön veszed..
2015. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom, hogy teljesen mindegy, hogy első vagy századik autó, nem ez alapján kell választani.

Viszon egy dolgot ne tegyél ha kezdő vezető vagy: jobbkormányos autó vásárlása.

2015. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!