Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 2003-as jó lesz...

Fiat Punto 2003-as jó lesz első autónak csak dolgozni járni?

Figyelt kérdés
biztos van jobb autó nála de sajnos anyagilag kötött vagyok max 6-700 ezer ig tudok autót venni. Véleményed a puntorol?
2015. júl. 27. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elektronikája nem túl megbízható.

Inkább swiftet vegyél.

2015. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak egy 2005-ös Puntoja van, semmi gond nem volt eddig vele, újonnan vette anno. Csak dolgozni jár vele, olyan 80000 km-t rakott bele eddig. Keress szerintem max. 150000 km-ig, megéri kicsit többet rákölteni. 1,2-es benzinest vegyél ha városban is kell szaladgálni. Mondjuk a miénk 1,3 as JTD. Kb 4-5 litert fogyaszt, szóval ez is meggondolandó.
2015. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
100%

En is inkább valami kis ccm es japant ajanlanék ..

Csatlakozom a suzukihoz

vagy mazda 323 pl

Mondanam a honda civicet is,de az sajnos tipikus olyan auto amit szethajtanak

2015. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló fiatom van, csak régebbi, de nem tudom ajánlani...

- gyújtótrafó cserék

- valami jeladó csere

- ECU csere, ez típushiba (márkaszervizből 2 immos programozott kulccsal közel 200e lett volna egy 400e ft értékű autónál, szerencsére találtunk bontottat 50-ért, de csak egyetlen kulcs van hozzá...)


Mondanám, hogy soha nem hagyott cserben, de ez se lenne igaz, mert fordult már elő, hogy se kép se hang egyszer csak gondolt egyet és megállt...

trailer -> szerelő -> 50e ft, valami jeladó elszállt


Mechanikailag 0 meghibásodás, semmi olajfogyasztás, de az elektronika egy ótvarfos... inkább swiftet vegyél, fiatot ne

2015. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz. Imádni fogod. Igazi városi autó, 2 fokozatú szervokormánnyal és a puha pedálokkal gyerekjáték a parkolás meg a lassan cammogás.
2015. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Swift vagy Yaris ennyiért. Kapsz belőle szép állapotut és még mellé megbízható is minden téren.
2015. júl. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!