Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ereszti az olajat a...

Miért ereszti az olajat a Lada féltengely szimmering?

Figyelt kérdés
A szimmering új, (már a 4.), az féltengely érintkezo felulete sérulésmentes, a kerékcsapagy nem lóg, a zsugorgyuru fixen áll, a féltengely 4 felfogócsavarja kivállóan felhúzza a tengelyt és mégis.

2015. júl. 27. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy vaz 2104, ugyanilyen problémám volt vele, végül a szerelőm valami simson szimmetringet faragott bele és megjavult, ennek már 10 éve, azóta sajnos ellopták az autót, de hiszem hogy ez az egy dolog azóta is jó rajta
2015. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zebra3328 ***** válasza:
Lehet, hogy összerakásnál megsérül a szimering, vagy leugrik a tömítőél rugója. (Esetleg nem odavaló, olajvisszavezetős szimeringet raktok bele...)
2015. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem forgásirányos a szimmering,hanem rendes Ladába való gumiházas(de próbáltam fémházast is), sott még a féltengely ontott részét is lecsiszoltam, hogy ne sértse meg a tomíto élet, pedig az nem szokas.
2015. júl. 27. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Működik a híd szellőztetője? Akkor szokta rendszeresen kinyomni az olajat, ha a szelep eldugul, mert mondjuk sikerül alvázvédővel összetaknyolni.
2015. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt lecsekkolom holnap. Koszi!
2015. júl. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!