Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault espace 2004 műszerfal...

Hepvill kérdése:

Renault espace 2004 műszerfal kijelzésem szűnt meg. Egy gödörbe belementem és elsőtétült a kijelző. Valakinek lenne esetleg ötlete, hogy hol keressem a hibát?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2015. júl. 29. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát hogyha ez a gödör után aötètült el akkor efy csatlakozó szètcsúszhatott. Bár ezeken van ilyen kis biztosítópeszek amit benOmnibkihúzni valamit kell vele ès csak akkor jön szèt szóval erre nem aok esèly van kivève ha már egyszer valaki letörte. Ami mèg lehet hogy a vezetèkek ki voltak már eleve dörzsölődve ez a nagy bukkanás meg megadta neki az uzolsó kenetet. Devlehet biztosítèk is. Vizsgálf át a bizti táblát próbalámpával. Ha nem megy nèzd meg a műszerfal izzókat ilyesmi
2015. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A műszerfalat sikerült szétszerelni, legalább is a felső részét. A csatikat átnéztem, nem találtam olyat ami szét lett volna csúszva.

A tapasztalat menet közben:

-a kijelzés hol visszajött, hol elment.

-a kormányról a rádiót szintén hol-hol tudtam kezelni.

-mire teljesen sikerült a műszerfal tetejét leszednem teljesen elsötétedett minden


(ui:A kijelző digitális)

2015. júl. 30. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100% hogy kábelezéssel lesz valami gond. valahol meg van törve és ha úgy mozdul akkor nincs érintkezés. egész műszerfal ki. és mehet a keresgélés hogy az oda menő kábelek milyen állapotban vannak. otthon elvégezhető feladat. kicsit sok idő de inkább mint fizetni a szerelőnek 15 ezret ezért
2015. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!