Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 50ccm-es derbi sendám,...

Van egy 50ccm-es derbi sendám, mi baja a váltónak?

Figyelt kérdés
Tehát néha nem enged leváltani, csak nagy sebességnél, megállok, akkor nem tudok lefele váltogatni.

2015. júl. 30. 10:35
 1/5 joco5582 ***** válasza:
Sajnos blokkszéthúzás nélkül nem tudod javítani. Ha szerencséd van, egy csapágycsere segít, ha nem szükség lesz egy bontott váltóra.
2015. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert álló helyzetben nem is lehet egy szekvenciális váltót pakolgatni... ha csak 2 km/h-val gurulsz az már elég ahhoz, hogy a reteszek be tudjanak ugrani a másik fokozatba, nekem is ilyen, minden motor ilyen, ha láttál volna már szétszedve szekvenciális váltót tudnád miért...

nem álló helyzetben kell visszarakni 6-ból 1-be, ez nem a váltó hibája, hanem te vezetsz rosszul...

2015. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is az, csak mikor megyek akkor sem valt vissza,akkor kenytelen vagyok 6osban megallni, de meg ott kell szenvedni hogy visszavaltson, probalkozni mindenhogy. Es akkor talan sikerul
2015. júl. 30. 22:21
 4/5 joco5582 ***** válasza:

#1: Ezért mondtam, hogy itt komoly mechanikai gond lesz. Kell egy bontott jó váltó, mert ha rászánod magad a szétszedésre, elképzelhető, hogy szükség lesz rá.

Remélem segítettem

2015. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, koszi a segitseget, korbe is nezek par helyen. Remelem nem kell sokat koltenem, most vettem egy fel eve :/ minden ,as jo rajta
2015. júl. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!