Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Aprilia...

Marko28 kérdése:

Melyiket válasszam? Aprilia SX 50, Yamaha DT 50, vagy Derbi Senda SM 50. Én igazából az SX-et szeretném de azért kikérem véleményeteket!

Figyelt kérdés

#Aprilia #Derbi #Yamaha #Aprilia SX 50 #melyik motort #derbi senda sm 50
2015. aug. 2. 15:20
 1/6 kori10 ***** válasza:
Amelyikből a legjobb állapotút találod... Az Aprilia-ban es a Derbi-ben ugyan az a motor van (D50B0) a Yamaha-ban pedig AM6... En vagy a Derbit vagy az Aprilia-t venném...
2015. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen a megfelelő km ami benne legyen? 15 000 már soknak számít? Ha nem mennyi km-ig érdemes venni ilyen motort?
2015. aug. 2. 19:12
 3/6 kori10 ***** válasza:
15 ezer szerintem még nem sok, de ez a használat módjától függ... Van motor ami már 8000 km-nél roncs es van ami 30-40 ezerig tökéletes (mondjuk ez ritka mint a fehér holló a piros hóesésben) de en mondjuk 25 fölött nem vennék
2015. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csemege Ubii válasza:
Én is a derbit, avagy az apriliát ajánlom, ugyanis akárhány ismerősöm vett 50-es dt-t mindnek a gatyája ráment a szerelésre. Valamiért a yamaha nagyon elrontotta azokat a modelleket... A váltójukról ne is beszéljünk.
2015. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Apriliáról mit gondolsz? Megbízható?
2015. aug. 2. 21:01
 6/6 Csemege Ubii válasza:
Hát az olasz motorok eléggé elnyűhetetlenek, inkább az elektronika szokott gond lenni, de az se gyakori. Nekem is egy olasz van:D Plusz az is mellette szól, hogy van egy pár Mo-n, úgyhogy az alkatrészekkel se lesz gondod.
2015. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!