Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összhasonlítva a Romett...

Összhasonlítva a Romett kadett és a babetta?

Figyelt kérdés

Melyiket könnyebb javítani?

Melyik dizájnosabb?

Melyik az erősebb?

Melyik mire való?

Melyiket érdemes választani?

Melyik mennyit ér?



2015. aug. 2. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Két 30 éves konstrukció, ami már akkor is elavult és nem túl megbízható volt, ma már nem való semmire, egyiket sem szabad választani, mindkettő ronda és baromi gyenge, annyit ér amennyiért a vastelepen átveszik.
2015. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan hallom
2015. aug. 3. 05:46
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ölöd bele a pénzt és időt akkor jó lesz a gép bármejiket választod, de ha nem értesz hozzá akkor meg se vedd mert nem lesz jó soha
2015. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vettem kaptam ajándékba. :)

És a babetta 206 már üzemképes pedig csak motorból és vázból állt. a 207-be már csak tömítések is kellenek és a kadettből sem sok hiányzik hogy egybe legyen.

7500 ft-nál tartok a babetta befejezéséhez 2500 ft kell a rometthez 5000 ft. Jogsim jövő hónapban lesz 9900ft-ba fog kerülni. És nem értek a motorokhoz. Autódidakta módon tanulom a szerelést.

Sajnos nem kaptam választ hogy melyik a jobb de úgy is megtudom.

- Gyorsaság

- Gyorsulás

- kinézet

- erő.

Ez a négy szempont érdekel.

2015. aug. 11. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
erőben és gyorsaságban naggyából ugyan az a kettő attól függ melyik van jobb állapotban
2015. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Romet kadett volt diákkoromban és mindig többre tartottam mint egy babettát annak ellenére is hogy a babetta egy megbízható gép volt.
2019. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!