Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány nélkül is vehetek...

Jogosítvány nélkül is vehetek rendszámos motort?

Figyelt kérdés
Januárban töltöm a 23,5 évet, tehát akkor kezdhetem el a korlátlan nagymotoros jogosítványt. 18 éves korom óta megvan B kategóriából, tudom ez nem számít. Milyen kiadásaim lennének a motor átiratásánál kb mennyibe kerülne, illetve a nevemre írják megfelelő kategóriáju jogosítvány hiányában? Tegyük fel, hogy egy 650 cm3-s Kawasakit veszek.

2015. aug. 3. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Megveheted és a nevedre is írják, csak épp nem vezetheted.
2015. aug. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz, semmi akadálya nincsen, csak hát nem vezetheted, sőt nem is tolhatod mert a motorkerékpárt toló személy is vezetőnek minősül a KRESZ szerint, nem úgy mint a mopedek esetében, hogy aki azt tolja az gyalogos.
2015. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
körülbelüli árat tudnátok írni? Átírási költség meg ienek? Eredetiség vizsga vagy bármi iesmi? mik vannak egy motornál?
2015. aug. 3. 18:31
 4/5 Csemege Ubii válasza:
Nekem egy 19 éves 125cc 2 üteműnél kb 36 000 volt az átíratás mindenestül, de ez függ a motor korától, teljesítményétől.
2015. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csemege Ubii válasza:

Bocsi, lemaradt.


Egy viszonylag új 650-esre kb 40-50ezer lehet.

2015. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!