Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hülyeség volt?

Szerintetek hülyeség volt?

Figyelt kérdés
Van egy kocsim és apám közölte, hogy kölcsön kérné. Én erre közöltem, hogy viheti, de neki kell tankolni bele. Erre fel volt háborodva, hogy az én kocsim, miért nem adok neki pénzt benzinre. Erre közöltem, hogy nem nekem kell a kocsi.
2015. aug. 4. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad van
2015. aug. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Már nem azért, de az tankol aki használja... Logikus, nem? :D
2015. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy az autó kölcsönzőkbe is tele tankkal adják oda az autót és azzal is kell visszavinni.


Amúgy, ha ilyen érdekes felfogású az apád, én írnék valamit a kölcsönadásról is, mert nagy valószínűséggel az esetleges szabályszegésekből származó büntetéseket sem ismerné el.

2015. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis család lehettek.

Egyébként minden korrekt ember úgy csinálná ahogy írták, tele tankkal adja oda, azzal kapja vissza. Egy bizonyos IQ szint felett ez magától jön

2015. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Jöjjön akkor a másik oldal:


Mondd csak, hányszor mentél apád pénzén diszkóba? Gondolom nem egy európai körútról volt szó.

2015. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Benedict Yossarian szokás szerint hozza a kretén formáját...

Papa ne gyk-z, mert kapsz egy másik szívrohamot...

2015. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes apád van...
2015. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése, mert nem tudjuk a részleteket.


Ha Te mondjuk laksz valahol egyedül vagy a pároddal, feleségeddel, férjeddel, stb, és édesapád kölcsön kéri a kocsit egy hosszabb útra, vagy több napra, akkor jogosan kéred el az üzemanyag árát, hisz külön éltek, mindenki él a saját keresetéből.


Ha viszont otthon laksz, és mondjuk apukád csak átugrana a másik kerületbe (mondjuk kerülne az üzemanyag 500-1000 forintba), akkor nem volna képem ezt a pénzt elkérni.

2015. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen viszonyban vagy a édesapáddal, és milyen az anyagi helyzetetek, de én nem mondanám, hogy csak akkor viheted, ha tankolod is. Még ha egy teli tankkal(nálam ez 45L kb 16.000) is elmegy, akkor sem kérném tőle(persze nem hetente, hanem évente néhány alkalommal, még beleférne így is). Igaz ha elkérné a kocsit, akkor alapnak venné, hogy ő fizeti a benzint, sőt azt gondolom, hogy még több benzinnel is adná vissza.

De ezek mi vagyunk.

2015. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 napra kérné el, és menne vele több mint 500 km-t, mondtam neki, hogy ezt neki kell finanszíroznia, mert én szinte minden hétvégén megyek vele 500-at, és erre nem futja már ki.
2015. aug. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!