Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukott mar meg valakinek az...

Bukott mar meg valakinek az autoja muszaki vizsgan? Mi volt a gond es mit csinaltal utana? Ujra kellett fizetni ismetlesert?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra kell. Ezért kell a műszaki előtt egy 3000es elővizsgára elvinni. Ott leírják mi a gond, elviszed szerelőhöz az összerakja ami a listán van, és csak utána viszed el rendesre.
2015. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen volt rá példa, a vizsgabiztos nem találta megfelelönek

az egyik gömbcsuklót, valamint a két hátsó lámpa sem

a gyári volt a kocsin hanem tuning ami nem adott elég

fényt a megitélése szerint. A vizsga díjat nem kelett kifizetni, hanem ugynevezett átvizsgálási díjat számoltak

fel. A gömbcsukló és a hátsó lámák cseréje után ugyan oda lett vive müszakira ujbol a kocsi ekkor már átment és

az átvizsgálási díjat beszámolták a vizsgadíjba!

2015. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lupara ***** válasza:
Szlovákiából behozott pótkocsit vettem kereskedőn keresztül teherautóhoz,90-es évek elején.Teljesen felújitva,vadonatúj gumikkal.Műszaki vizsgán megbukott az elégtelen,és eltérő fékhatás miatt.Otthon dobokat lemérve kiderült,hogy mind a négy dob erősen túlméretes,ezzel becsaptak.A jókra szükségük lehetett,egyéb gond nem volt a pótkocsival.Vettem négy db még szabályozható dobot,ezekkel sikerült a vizsga.Tehát alkatrészcsere,és újabb vizsgadij befizetése után tudtam vele dolgozni,ezt a problémát csak igy lehetett megoldani.
2015. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!