Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mondjuk veszek egy fényszór...

Ha mondjuk veszek egy fényszórót, és elrakom 6-8 évre, amíg nem lesz kocsim amire rárakjam, annak lesz valami baja annyi idő után?

Figyelt kérdés
Dobozában hagyva szobában kibír annyi évet használatmentesen, hogy mikor majd sokára előveszem, használhassam mint az újat? Vagy lehet az akár egy műanyag alkatrész is, ilyenek. Gondolom fémet ne, az rozsdásodhat, de más mehetne?
2015. aug. 4. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól ertem? Akarsz venni egy fényszórót, hogy majd egy évtizeddel később vegyél hozzá autót? Lesz-e baja? Mennyi idős vagy? Ha elmúltál 14 akkor baj van...
2015. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi azzal a gondod, hogy előre tervezek, és valamit meg akarok venni már most, ha már kigondoltam a dolgokat?:D
2015. aug. 4. 21:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Autót nem alkatrészenként szokás venni. Ha mégis így tervezed számolj azzal, hogy kb. 5x annyiba fog kerülni.
2015. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy akarom megvenni, hanem amint meg lesz, lecserélem a benne lévő egyes alkatrészeket. És mivel nem akartam fejest ugrani ebbe, ezért kérdeztem így meg, hogy van-e értelme.
2015. aug. 4. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát az anyag öregszik. Főleg a műanyag. Ha fénytől elzárva tartod akkor kibír öt évet de nem érdemes ebben gondolkozni. Majd ha megvan a kocsi akkor cicomázd. Amúgy is ha használtan veszed majd lesz mire költeni. Ha meg újonnan akkor a garit is elveszítheted az átalakítással.
2015. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na, végre egy kérdésre válaszoló. Köszönöm! Megfogadom
2015. aug. 4. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az a cél, hogy ne egyben kelljen sokat fizetned, akkor fektesd a pénzed aranyba, mert az értékálló lesz mindig. A műanyag valóban elöregszik és nem tudhatod, hogy 6-8 év múlva milyen kocsit veszel bármennyire is fanatikus vagy most éppen.
2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem rossz gondolat, ilyenre még nem gondoltam
2015. aug. 4. 22:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg még a használt autót is fényszóróval adják, egy évekkel korábban megvásárolt fényszóróhoz évek múlva keresni autót... nem lehetetlen, csak értelmetlen, olyan autót kellene mindenképp venned, amelyikbe a dobozban lévő fényszóró beépíthető, azzal kompatibilis.
2015. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pontosan így terveztem a dolgot:D
2015. aug. 5. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!